Predstavenie

Práve filozofia vyrobiť dvere na mieru viedla zakladateľa firmy akad.mal. Bohuslava Ševčíka k založeniu spoločnosti Pine s.r.o., ktorá začínala s vlastným výrobným programom, ktorý bol založený na dizajne, kreativite a kvalite. Zrejme preto sa v prvých rokoch orientovala prakticky celá produkcia na náročný nemecký trh, kam následne aj smerovala takmer kompletná produkcia. Vlastné výrobné kapacity umožňujú vyjsť v ústrety každým požiadavkám, čo sa týka dizajnu, tvarov alebo farby morenia. Starostlivé ručné vyberanie dýhy umožňuje nadpájanie jednotlivých dielov tak, aby bolo rozmaľovanie dreva zladené, čo je v podmienkach veľkosériovej výroby prakticky nemožné. Zachovaním maľby dreva zachovávame jeho „dušu“. Spokojnosť zákazníka je súčasťou každej objednávky.

Vkus i nároky zákazníka i štýl jeho domu sú pre nás vstupné informácie projektu, ktorým prispôsobíme konečný výsledok. Dodáme akékoľvek interiérové dvere na mieru. Náročnejším zákazníkom ponúkame masívne dvere, dýhované dvere, bezfalcové dvere, dvere v skrytej zárubni či sklenené dvere. Samozrejmosťou je vyhotovenie v atypickom prevedení. Dýhované dvere môžu byť vyrobené so skrytými závesmi s môžnosťou otvárania cez zárubňu. Zoznam ponúkaných formátov dvier zahŕňa aj iné materiály, ktoré v našom programe reprezentujú laminátové, prípadne fóliované dvere.

Firma Pine s.r.o. sa nezaoberá iba výrobou ale aj dovozom exkluzívnych talianskych dverí BLUINTERNI a TIZIANO RUBINI. V ponuke sa nachádzajú aj cenovo dostupné skryté zárubne firmy AGS systems. Ponúkané množstvo presahuje bežnú predstavivosť.


Skúsenosti nadobodnuté vo výrobe dverí podľa požiadaviek zákazníka zúročujeme pri výrobe a návrhu postelí, stolov a iných doplnkov. Postele na mieru a stoly vieme prispôsobiť interiéru v ktorom budú umiestnené s ohľadom na tvar a rozmer.

Náš sortiment zahŕňa i montované deliace priečky na mieru. Ich konečný tvar a farbu si zvolíte vy. Prípadne vám ukážeme možnosti individualizácie, ktorá je možná dokonca aj v tomto prípade. Dodáme WC kabíny, prezliekacie kabíny, šatňové skrinky a sprchové priečky pre obchodné centrá a sme schopní  uspokojiť aj menších zákazníkov ako napríklad reštaurácie, hotely, penzióny či kúpaliská.


Povestnou bodkou konečného doladenia interiéru sú špičkové talianske biokrby Cordis navrhnuté dizajnérom Gian Luca Frigeriom. Biokrby sú vyrábané ručne s dôrazom na najvyššiu kvalitu a presnosť výroby.